ComarEX
ComarEX JUNIOR REPELENT

JUNIOR SPRAY

COMAREX REPELENT

KÚPIŤ Košík

IR3535 20% – veľmi vysoký obsah účinnej látky pre efektívnu ochranu pred komármi, kliešťami pre deti už od 1 roku s účinnosťou až 8 hodín.

  • IR3535 20% – vysoký obsah účinnej látky pre efektívnu ochranu pred komármi a kliešťami
  • vhodný už pre deti od 1 roka
  • s mechanickým rozprašovačom pre lepšiu kontrolu dávkovánia
  • účinnosť až 8 hodín

ÚČINNÁ LÁTKA/ZLOŽENIE: IR3535 20%

OBSAH BALENIA: 120 ml

UPOZORNENIE: Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte označenie a informácie o prípravku.

KONTRAINDIKÁCIA: Aplikáciou prípravku na opaľovanie alebo kozmetických prípravkov po použití repelentu sa účinnosť repelentu výrazne zníži.

Repelentný prípravok na odpuzovaniu komárov a kliešťov na bázi etanolu s mechanickým rozprašovačem, použiteľný pre všetky skupiny uživateľov s výnimkou dojčiat vo veku do 1 roka.
Repelent aplikujte maximálne trikrát denne u dospelých, dvakrát denne u detí nad 2 roky a jedenkrát denne u detí medzi 1 a 2 rokmi. Pokiaľ si všimnete výrazné zníženie ochrany, tak môžete prípravok najskôr po 10 hodinách od prvej aplikácie použiť znovu. Pri opakovanej aplikácii dodržujte maximálny denný povolený počet aplikácií za deň.

Děti

Pokiaľ máte nejaké ďalšie otázky k rade ComarEX, kontaktujte nás e-mailom alebo na bezplatnej infolinke, kde vám radi a ochotne odpovieme navšetky vaše otázky.

Volajte 0800 132 890 alebo píšte na e-mailovú adresu comarex@simply-you.sk

Sídlo spoločnosti:

Simply You Slovakia s.r.o.
Kysucká cesta 3
010 01 Žilina

Holka ComarEX

Tieto stránky vytvorila a za ich obsah je zodpovedná spoločnosť Simply You Slovakia s.r.o.